ул. Б.Хмельницкого 24, Одеса
Карта пн-сб 9:00-20:00

Правила виконання вправ та норми безпеки на профілакторі Євмінова

25.06.2015

Здорова людина — найдорогоцінніший витвір природи
(Томас Карлейль)

Профілактор Євмінова — спеціальний ортопедичний тренажер, який представляє дерев’яну панель з рухомими рукоятками двох рівнів.

Виконання вправ на профілакторі Євмінова дозволяє зміцнити м’язи хребта, а за допомогою його дозованого витягування (розвантаження) поліпшити харчування всіх структур хребетного стовпа.

Завдяки рухливим рукояткам, які можна переміщати по всі довжині в залежності від зростання займається, профілактор Євмінова є універсальним тренажером для дорослих та дітей.
[Linear_form]

Дошка Євмінова допомогла вже більше 100 тисячам людей по всій Україні попередити та позбутися  порушення постави, сколіотичної хвороби, гриж дисків, радикуліту, спондилоартроз та багатьох інших захворювань. Завдяки своїй універсальності, ефективності та зручності багато набувають профілактор Євмінова для самостійно догляду за хребтом будинку або на роботі.

Нагадуємо Вам, що при покупці профілактора (дошки) Євмінова в нашому центрі Ви отримуєте безкоштовну консультацію лікаря та два персональних заняття з тренером. На цих заняттях Вам будуть роз’яснені правила роботи на профілакторі Євмінова, і Ви отримаєте індивідуально підібраний комплекс вправ, спрямований на вирішення саме Вашої проблеми. Лікування за допомогою профілактора Євмінова протікає в кілька етапів з коригуванням навантаження, кількості вправ, їх швидкості та тривалості. Тому рекомендуємо в період загострення захворювання проводити заняття під контролем фахівця.

упражнения на профилакторе Евминова

Важлива інформація!

Обов’язково проконсультуйтеся з лікарем-вертебрологом перед початком занять на дошці Євмінова та виконуйте вправи згідно індивідуально підібраною для Вас програмі.

Не об’єднуйте свій пристрій комплекс вправ, складений іншим людям, навіть з таким же діагнозом як у Вас. Пам’ятайте, що вправи на профілакторі призначаються строго індивідуально. Виконуючи вправи чужий програми, Ви можете нашкодити своєму здоров’ю!

При заняттях в Центрі Євмінова або в домашніх умовах на профілакторі (дошці) Євмінова слід дотримуватися таких правил виконання вправ та норми безпеки:

 1. Всі вправи на профілакторі Євмінова не повинні супроводжуватися болем, а виконуватися в комфортних для хребта умовах.
 2. Вправа виконуються плавно і повільно, без різких рухів та ривків.
 3. Лягати та вставати з профілактора Євмінова можна без контролю рук.
 4. Можливі розташування на профілакторі: вгору головою, вниз головою, на спині, на животі.
 5. Дотримуйтесь співвідношення у швидкому темпі виконання вправ, що виконуються в повільному русі.
  упражнения на профилакторе ЕвминоваУ разі несвоєчасного переходу до силових вправ може статися розбалансування м’язового корсету (визначати своєчасність такого переходу вчить лікар або інструктор ЛФК Центру під час консультації або навчального заняття).
 6. Щоб не погіршити процес загострення захворювань, при запаленні виключіть з програми вправи з підйомом прямих ніг в положенні лежачи та з різкими поворотами тулуба в сторони.
 7. До тренування шийного відділу підходите вкрай обережно, для вправ у цьому відділі застосовуйте статичну гімнастику з використанням петлі Гліссона.

Як не можна сідати на дошку Євмінова:

упражнения на доске Евминова

Перед початком занять на дошці Євмінова переконайтеся в правильному положенні тренажера:

 1. За початковим налаштуванням кута нахилу та його змінами в процесі тренувань проконсультуйтеся з фахівцем Центру Євмінова. Зазвичай в залежності від виконуваних вправ профілактор встановлюйте до стіни під кутом від 8 ° до 90 ° або під негативним до -25 °. Слідкуйте за міцністю троса та самого кріплення.
 2. Слідкуйте за тим, щоб під час занять панель не стикалася та не терлася об стіну. Недотримання цього правила може призвести до пошкодження троса та подальшої втрати ключового фактора ефективності вправ на профілакторі — амортизації панелі при висі на тросі.
 3. Щоб уникнути травматизму під час занять на дошці Євмінова сідайте та лягайте згідно з правилами, показані на малюнках. Підйом здійснюйте в зворотному порядку.

Правильний підхід вгору головою на дошці Євмінова:

упражнения на доске Евминова упражнения на доске Евминова упражнения на доске Евминова упражнения на доске Евминова упражнения на доске Евминова упражнения на доске Евминоваупражнения на доске Евминова упражнения на доске Евминова упражнения на доске Евминова упражнения на доске Евминова упражнения на доске Евминова упражнения на доске Евминова

Правильний підхід вниз головою на дошці Євмінова:

упражнения на доске Евминова упражнения на доске Евминова упражнения на доске Евминова упражнения на доске Евминова упражнения на доске Евминова упражнения на доске Евминоваalt= alt= alt= alt= упражнения на доске Евминова упражнения на доске Евминова

Нагадуємо Вам, що в нашому центрі Ви можете купити дошку Євмінова різного кольору та розміру. При купівлі у нас, Ви отримуєте різні бонуси.

З актуальними цінами на профілактор Євмінова можете ознайомитися

на цій сторінці.

Всі питання можете задати за телефонами (048) 700-83-03; (094) 953-13-03; (097) 064-72-02 або приходьте до нас в Центр за адресою Б. Хмельницького 25.

Бережіть себе та будьте здорові!

Сертификат

Запис на прийом

Добавить комментарий

[ratemypost]