ул. Б.Хмельницкого 24, Одеса
Карта пн-сб 9:00-20:00

Петля Гліссона - шийний тренажер Євмінова в Одесі

13.02.2016

Через шию людини проходять всі важливі артерії, що живлять головний мозок (хребетна, сонна), нервові закінчення, мережа судин, лімфотіческіх вузлів, за допомогою яких здійснюється зв’язок з іншими органами, такими як серце, легені, руки та ін.

До того ж в шиї знаходяться інші життєво важливі органи, такі як щитовидна залоза, артерія, глотка і початок стравоходу. Тому будь-яке порушення в хребті в шийному відділі веде до серйозних наслідків.

Якщо у Вас проблеми в шийному відділі хребта, наші фахівці готові надати кваліфіковану допомогу для зняття болю, лікування, а також профілактики.

Ознаки порушення в хребетному відділі:

  • Головні болі, запаморочення
  • Безсоння, непритомність, хронічна втома
  • Погіршення слуху, зору
  • Високий внутрішньочерепний тиск
  • Обмеження рухів, біль та простріли в шиї та плечах
  • Невралгія лицьових нервів

Запис на прийом

Ці симптоми можуть стати ознаками таких серйозних захворювань як міжхребцева грижа, протрузія, остеохондроз, защемлення нерва та ін. У всіх цих захворюваннях ефективним методом лікування та профілактики є дозоване розтягування хребтів шийного відділу за допомогою петлі Гліссона. Цей тренажер представляє собою ремінь-підвіску, що кріпиться до упору з регульованою тягою.

Регулярне виконання вправ з використанням шийного тренажера Євмінова забезпечує повне розслаблення та релаксацію шиї, повертаючи їй гнучкість та рухливість.

Основні переваги шийного тренажера:

  1. Простота використання. Його можна застосовувати в домашніх умовах, на роботі, в медичних установах, в тренажерному залі. Петлю Гліссона можна використовувати без допомоги другої людини.
  2. Ефективність лікування та профілактики захворювань шийного відділу хребта. Петля Гліссона зміцнює м’язи шиї, повертає їй гнучкість, знижує внутрішньодисковий тиск, знімає спазм в шийній області, ліквідує здавлювання нервових закінчень, нормалізує кровотік. Рекомендується використовувати людям з сидячим способом життя для створення м’язового шийного корсета.

Купивши в нашому центрі профілактор Євмінова, Ви отримуєте петлю Гліссона в подарунок, а також безкоштовні заняття з використання тренажера.

Якщо Ви хочете купити окремо петлю Гліссона телефонуйте за номеруам (048) 700-83-03; (094) 953-13-03; (097) 064-72-02

Добавить комментарий

[ratemypost]