ул. Б.Хмельницкого 24, Одеса
Карта пн-сб 9:00-20:00

Фізіотерапія

31.01.2019

У нашому Центрі ми, перш за все, піклуємося про своїх клієнтів, тому спеціально для Вашої зручності розроботали необхідний комплекс фізіопроцедур який  Ви зможете пройти безпосередньо у нас.

Це значно спрощує проходження лікування, тому що весь комплекс послуг Ви отримуєте в одному місці під наглядом кваліфікованих фахівців. Фізіотерапія являє собою один з найбезпечніших, ефективних та найстаріших методів медиціни. Використовується, як для профілактики, так і лікування найрізноманітніших захворювань.

Залежно від багатьох чинників може призначатися в сукупності з іншими методами або як самостійні процедури. Завдяки фізіотерапії підвищується дієвість інших способів лікування, в тому числі медикаментозних, зменшується ймовірність прояву побічних ефектів від прийому ліків та досягається стійкий позитивний результат лікування.

Це відбувається за рахунок активізації внутрішніх резервів організму, підвищення імунітету та створення природних умов одужання. Зазвичай фізіотерапія призначається як додатковий метод в загальному курсі лікування.

Запис на прийом

Добавить комментарий

[ratemypost]