ул. Б.Хмельницкого 24, Одеса
Карта пн-сб 9:00-20:00

Курсове лікування та абонементи

18.01.2022

5620 4800 грн.

Загальна єкономія 820 грн.!
Включає в себе:

Запис на прийом

[ratemypost]

Принцип методу Бубновського

15.01.2022

З кожним роком в Росії та Зарубіжжі відкриваються нові Центри, що працюють за методом Бубновського С.М.  На сьогоднішній момент відкриті більш 150 Центрів, які допомагають мільйонам людей відновлювати свою працездатність, позбавлятися від лікарської залежності та підвищувати свою якість життя. Інститут професора Бубновського проводить підготовку та підвищення кваліфікації фахівців з сучасної кінезітерапії.

За підсумками підготовки, видаються іменні сертифікати за підписом проф., Д.м.н. Сергія Михайловича Бубновського, де також  зазначений термін дії сертифіката. При зверненні до Центру питайте дані сертифікати для підтвердження кваліфікації фахівців.

Консультація вертебролога

11.11.2021

Франко Едуард Олександрович вертебролог, лікар загальної практики, мануальний терапевт.

Досвід роботи 30 років.

Лікар вертебролог спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань в області хребта. Лікування зазвичай комплексне. У більшості випадків воно обходиться без уколів, ліків, операцій. Може застосовуватися гірудотерапія, рефлексотерапія, фізіопроцедури, ЛФК. Спеціаліст використовує лікувальну гімнастику. При правильному виборі курсу, полегшення настає вже на першому сеансі. Знижується напруга на м’язи, іде біль, закріплюється ефект від інших застосованих технік.

Стретчинг

Стретчинг – це система фізичних вправ, розроблена з метою поліпшення чутливості м’язів та досягнення комфортного м’язового тонусу шляхом їх розтягування. Стретчинг робить м’язи гнучкими, сильними та здоровими. Гнучкість потрібна, щоб підтримувати діапазон рухів в суглобах. Раптове навантаження на непідготовлені м’язи може викликати їх пошкодження. Нерозтягнуті м’язи також можуть обмежувати Вас у повсякденному житті. Наприклад, сидячий спосіб життя робить підколінні сухожилля більш жорсткими. Це ускладнює витягування ноги або повне випрямлення коліна, перешкоджаючи ходьбі. Заняття стретчингом вимагають регулярності та прихильності до процесу.

Лімфодренажний масаж

Лімфодренажний масаж – це м’який ритмічний масаж, що виконується спеціально навченим масажистом для стимулювання циркуляції лімфатичної рідини по всьому тілу. ЛДМ покращує кровообіг, підвищує швидкість обміну речовин, допомагає прискорити видалення метаболітів та токсинів з млявої лімфатичної системи. Лімфатичний масаж також може допомогти в запобіганні набряку після травми або операції та зміцнює вашу імунну систему.

Лімфатична система складається з судин та вузлів системи, що містять лімфу – суміш води, білків, компонентів імунної системи, продуктів життєдіяльності та інших залишків клітинного метаболізму.
Під час лімфодренажного масажу спеціально навчений масажист використовує серію ковзань, що стискають та розтягують рухі по тілу пацієнта. Легкі ритмічні рухи, що застосовуються без масажного масла, стимулюють лімфатичну систему, не здавлюючи судини, дозволяючи лимфе легко переміщатися по тканинах і лімфатичних вузліх в певній послідовності по всьому тілу.

Лімфодренажний масаж був спочатку розроблений в 1930-х роках данськими лікарями Емілем і Естрідом Воддерамі для лікування лімфедеми (стану, що характеризується набряком і накопиченням лімфи в м’яких тканинах)

Дитяча група ЛФК – 10%

Відкрито  набір в дитячу групу ЛФК.
Знижка на абонемент 10%
Час проведення 11.45
Центр Евминова Занятия

Стаття: Без постави кінь – корова =)

09.11.2021

Без постави кінь – корова

Багатьом з нас доставляє щире задоволення спостерігати за граціозним рухом танцюриста, балерини, гімнаста, тобто за людьми, які добре володіють своїм тілом, вміло керують своїми м’язами. Вони, як правило, красиво ходять, постава їх характеризується зібраністю, стрункістю та в той же час розкутістю. Вони високо, красиво та прямо тримають голову, плечі помірно розгорнуті, тулуб займає вертикальне положення. Певні рухи та пози (іноді в значній мірі) здатні викликати відповідні емоції … Прийміть сумну позу, та через деякий час ви будете сумувати … Емоції спонукають до руху, але і рухи викликають емоції.

Корректировка осанки

Постава характеризує складну гаму психосоматичних взаємин – висловлює стан душі.

Можливо, слово «постава» походить від санскритського слова «асана», що означає сидяче положення тіла, певну позу, тощо. Або від слова «вісь», на підставі того, що постава це оптимальна співвісність всіх ланок скелета.

З тлумачного словника Даля:
ПОСТАВА ж. стать, лад, склад живого тіла,  спільність прийомів та всіх рухів його; хоча  можна сказати: У нього погана постава,  взагалі під поставою розуміють стрункість, величавість, пристойність та красу, чому ставний, стрункий тілом та приємно величавий в рухах своїх.

Без постави кінь – корова.

Корректировка осанки

Гарна та правильна постава забезпечується м’язово-скелетним балансом, що підтримує правильні вигини хребта.

М’язи не повинні та не можуть перебувати в стані тривалої напруги, тому тіло прагне прийняти таке положення, при якому не потрібна підтримка скелетної мускулатури, не повинно бути також навантаження та на зв’язковий апарат, так як зв’язки не здатні до тривалого опору.

Не тільки м’язи та зв’язки, а й кістки повинні навантажуватися відповідно до їх форми, навантаження повинно бути спрямоване строго уздовж «осі міцності». Перевантаження м’язів, зв’язок, кісток при неправильному звичному вирівнюванні, при поганій поставі є причиною дискомфорту, болю, захворювань скелета.

Постава формується в дитячому та юнацькому віці, та вимагає до себе уваги протягом усього життя. Гарна постава – ефективний та надійний шлях профілактики таких хвороб цивілізації як біль в спині, сколіоз та остеохондроз хребта, а так само багатьох інших захворювань.

Профілактор Євмінова та комплекс фізичних вправ створені з метою підтримки м’язового, скелетного та психологічного балансу – з метою формування гарної та правильної постави.

Зараз за часів економічної нестабільності багато хто думає, куди вкласти свої активи? Найвигідніше вкладання в усі часи – в своє здоров’я. Так як тільки воно допоможе вам з гідністю вийти з будь-яких ситуацій, з гордо піднятою головою та гарною, незалежною поставою.

І наостанок цитата зі словника Даля: Осанна – церк. евр. радісний вигук: врятуй, збережи!

Телефони для довідок: (048) 700-83-03; (094) 953-13-03; (097) 064-72-02

 

Коронавірус - програма з реабілітації

24.08.2021

Коронавірус небезпечний не тільки своїм важким перебігом, але і складним, тривалим відновним періодом. Реабілітація після перенесеної коронавірусной інфекції потрібна абсолютно всім, незалежно від ступеня тяжкості перенесеного захворювання. При змінах в легенях за типом “матового скла» потрібно реабілітація під наглядом фахівця.

Саме тому, у нас, в Центрі Євмінова була розроблена спеціальна комплексна програма реабілітації пацієнтів, які перехворіли на COVID-19. Вона заснована на рекомендаціях провідних світових клінік та складається з окремих блоків-модулів, послуги з яких комбінуються лікарем, виходячи з ситуації конкретного пацієнта. Таким чином, програма включає тільки потрібні саме вам послуги, та нічого зайвого. До відновлення кожного пацієнта ми підходимо індивідуально, прагнучи повернути людину до його звичного життя в максимально короткі терміни. Головні цілі нашої програми – це нормалізація роботи органів та систем, всього організму в цілому, газообміном функції легень, стимулювання фізичної активності, усунення проблем зі сном, стресом, емоційними переживаннями після перенесеного захворювання.

Діагностична частина (мінімальний стандарт)
– Прийом (огляд, консультація) лікаря загальної практики – первинний та повторний
-Визначення ступеня перенесеної хвороби згідно з міжнародними стандартами
-Оформлення списку необхідних процедур згідно побажань і огляду пацієнта
-Створення графіка проведення програми з реабілітації
-Визначення термінів проходження програми з реабілітації

 

 

Дана програма може бути доповнена блоками-модулями (послуги з блоку призначаються лікарем):

Лікувальні блокади

26.03.2020

Один з кращих методів купірування болю це лікарська маніпуляція яка заключається в веденні препарату безпосередньо в зону ураження. Лікарський засіб з сильним обезболюючим та протизапальним ефектом допоможе позбутися від болю в дуже короткий термін, а також поліпшити самопочуття та якість життя.

Консультація невролога

Супрунець Дмитро Вікторович невролог, мануальний терапевт.

Лікар невролог фахівець, який займається діагностикою, лікуванням захворювань центральної (головний мозок, спинний мозок) та периферичної (нервові волокна) нервових систем, опорнорухового апарату (травми та захворювання хребта).

ВСД у дітей та підлітків: інфографика

27.10.2019

Більшість батьків відзначають, що їхні діти часто мають більше стресів, ніж вони в їхньому віці. На жаль, сучасний ритм життя, величезний потік інформації, підвищені вимоги по навчанню, завищені навантаження стають причинами раннього розвитку вегетосудинної дистонії у дітей.

Давайте на прикладі цієї інфографіки подивимося основні причини та ознаки ВСД у дітей та підлітків.

Вегетативно-судинна дистонія у дітей і підлітків

 

Осінь – найкраща пора для гірудотерапії

26.09.2019

Літо добігло кінця, а на зміну в свої права вступила осінь! Для багатьох вона асоціюється з затяжними хворобами та дощовою погодою. Щоб зміцнити свій імунітет, та залишатися здоровим протягом холодного періоду часу, рекомендуємо Вам курс гірудотерапії. Саме осінь – період найкращий для цих процедур.

При яких захворюваннях показане лікування п’явками:

 • при різних захворюваннях хребта та суглобів
 • в гінекології для нормалізації роботи яєчників, при лікуванні спайок, запальних процесів та інше
 • хвороби системи кровообігу, наприклад, варикоз, набряки, гіпертонія, ішемічні хвороби серця
 • в якості профілактики інфаркту та інсульту
 • захворювань нирок, печінки, простати, щитовидної та підшлункової залози та інше
 • для поліпшення тонусу та еластичності шкіри
 • для поліпшення обміну речовин
 • та багато іншого!

Реабілітація після травм хребта

01.09.2019

Травма хребта в більшості випадків це удари, зміщення хребців або переломи хребетного апарату без пошкодження або з пошкодженням спинного мозку.

Успіх відновлення після травм хребта залежить від:

 • коректності призначеної програми лікування
 • професіоналізму лікаря та ефективності використованих методик
 • своєчасність надання першої медичної допомоги та звернення до спеціалізованого центру для реабілітації
 • зусиль пацієнта та його психоемоційного стану

Подарунковий сертифікат

01.06.2019

 • Сертифікат дає право на отримання послуг в Центрі Євмінова
 • Термін дії подарункового сертифіката вказано на лицьовій частині;
 • Обмін сертифіката на гроші неможливий;
 • Якщо сума, зазначена в сертифікаті, менше вартості оплачуваної послуги, необхідна доплата коштів;

Що може бути краще, ніж здоров’я рідних та близьких!

Заняття з лікувальної фізкультури

20.04.2019

Гірудотерапія

31.01.2019

Гірудотерапія (від лат. Hirudo – п’явка) – метод лікування різних захворювань людини з використанням медичної п’явки. Цілющий ефект медичних п’явок комплексний. Гіруда – медична п’явка (лат. Hirudo medicinalis), що походить з Європи, використовувалася для кровопускання протягом тисячоліть. Опис методів лікування різних хвороб за допомогою п’явки можна знайти в медичних збірках більшості древніх цивілізацій: Стародавнього Єгипту, Індії, Греції. Застосування п’явок було описано Гіппократом (IV-V століття до н. Е.) І Авиценной (Ібн Сіна, 980-1037 рр.)

Наукові дослідження механізмів дії п’явки на людину почалися в кінці XIX – початку XX століття з робіт Джона Хейкрафт [en], який знайшов антикоагулянтну дію піявочного екстракту. У 1884 р їм був відкритий фермент з слини п’явки – гірудин, а в 1902 р були отримані препарати з гирудина. Ці дослідження поклали початок науковому застосування антикоагулянтів в медицині [6].

Найбільш широке застосування медичні п’явки отримали в XVII-XVIII століттях в Європі для кровопускань в зв’язку з концепцією «поганий крові», що панувала тоді в медицині. З метою випустити погану кров лікарі іноді приставляли одночасно до 40 п’явок одному хворому. Перевага перед жильним кровопусканням віддавалася їм у разі потреби кровопускань з важкодоступних або ніжних місць (наприклад, ясен). У період з 1829 по 1836 роки у Франції вживалося для лікування 33 млн п’явок в рік, в Лондоні – до 7 млн ​​при населенні 2,3 млн жителів [4]. Росія поставляла до Європи близько 70 мільйонів п’явок в рік [5].

Присмокталася п’явка, викликає звичайне місцеве кровотеча, яке може ліквідувати венозний застій, посилити кровопостачання ділянки тіла, крім цього, в кров потрапляють речовини, які надають знеболюючий і протизапальний ефект. В результаті покращується мікроциркуляція крові, зменшується ймовірність тромбозів, спадають набряки.

Як правило, сеанс гірудотерапії триває від 20 до 40 хвилин, після чого п’явка сама відпадає. Кровотеча після укусу п’явки зупиняти не рекомендується: крові йде зовсім небагато, а її втрата запускає механізм стимуляції імунітету і ліквідує набряки. За один сеанс медична п’явка впорскує в організм людини понад 100 біоактивних препаратів. Послуги гирудотерапевта в одеському Центрі Євмінова – запорука кваліфікованої допомоги.

Живі п’явки приставляються безпосередньо до тіла людини за спеціально розробленими схемами. Вибір місця приставки визначається багатьма факторами: захворюванням, гостротою процесу, станом хворого. Ситі п’явки підлягають знищенню приміщенням в розчин хлораміну, повторне застосування їх не допускається. Лікувальний ефект від впливу живих п’явок обумовлений декількома факторами:

Дозованим кровопусканням (від 5 до 15 мл крові на кожну п’явку в залежності від маси п’явки і тривалості приставки). Використовується для лікування артеріальної гіпертензії.
Дією біологічно активних речовин слини п’явки, основним з яких є антикоагулянт гірудин, що зменшує згортання крові. Використовується для лікування стенокардії та інфаркту міокарда, тромбофлебіту, тромбозу вен, геморою [7].
Комплексом відповідних реакцій організму на укус, біологічно активні речовини слини п’явки і подальшу крововтрату.

Можливість передачі інфекції через п’явку практично виключена, якщо з моменту останнього годування пройшло більше 4 місяців. До цього часу в шлунку п’явки залишається незначна кількість крові, а можливе зростання патогенних бактерій встигає вдавитися бактерією-симбіонтом A. hydrophila. Титр її самої падає, і при ссанні вона не потрапляє в ранку.