ул. Б.Хмельницкого 24, Одеса
Карта пн-сб 9:00-20:00

Лікування дитячого сколіозу

Що може бути важливіше для нас з Вами, ніж здоров’я наших дітей та їхнє майбутнє?

Адже багатьох проблем і зараз та потім можна уникнути, якщо вчасно звернутися до фахівців та отримати кваліфіковану допомогу.

Тривале сидіння за партою в школі та за комп’ютером, малорухливий спосіб життя, стреси – з усім цим щодня стикається кожен школяр. І кожен з цих факторів впливає на стан хребта дитини. За статистикою, приблизно у 50% дітей шкільного віку є сколіоз в тій чи іншій мірі. Пригнічує, чи не так?

Сколіоз, або як його ще називають, S-подібний хребет, зазвичай зустрічається у тих дітей, які ведуть малоактивний спосіб життя. Він призводить до порушення симетрії щодо вертикальної осі хребта та тягне за собою зміни в опорно-руховому апараті в цілому.

Як наслідок, може статися деформація внутрішніх органів, що позначиться і на психологічному здоров’ї дитини, і на якості його життя. Але сколіоз ще і захворювання спадкове. Саме тому батькам, чиї діти схильні до нього, потрібно постійно бути на чеку, та уважно дивитися, чи не піднімає дитина одне плече вище іншого.

Перейти до прайс-листа
Лечение детского сколиоза

Запис на прийом

Лечение детского сколиоза

Основні ознаки сколіозу

Первинні прояви хвороби помітні навіть у малюків, але яскравіше виражені вони вже у школярів, які багато часу проводять за партою або перед монітором комп’ютера.

Основні ознаки сколіозу:

  • сутулість
  • опущення лопатки або плеча
  • відхилення голови вправо або вліво
  • вигин стовпа хребта та ін
Кинезитерапия в Одессе центр Бубновскго

Особливості лікування в нашому центрі

Ми пропонуємо всім, хто звернувся за допомогою, спектр послуг, спрямованих на лікування не тільки хребта, але і всього опорно-рухового апарату. Лікування проходить поетапно, а почати його краще, коли дитині виповнилося 6-7 років.

При систематичному підході можна мінімізувати прогрес сколіозу. Перше, що ми робимо – визначаємо стан систем, м’язової та кісткової,  зупиняємо прогрес захворювання. Якщо викривлення вже 2-го ступеня, переводимо його в 1-ю, і навіть в сколіотичну поставу, яку може помітити тільки вертебролог.

Ми пропонуємо комплексне лікування, розраховане як на усунення самого захворювання, так і на оздоровлення організму в цілому.

Лечение детского сколиоза

Профілактика і лікування дитячого сколіозу

Як правило, дитячий сколіоз сам по собі не проходить. Тут потрібне термінове лікарське втручання! Для цього на сьогоднішній день фахівці розробили лікувальну гімнастику, з використанням профілактора Євмінова. Найголовнішим лікуванням вважається гімнастика (ЛФК). Однак, в деяких випадках, лікувальна гімнастика від сколіозу може, навпаки, завдати шкоди хребту, наприклад, за рахунок вправ на гнучкість. Виходячи з цього, лікарі настійно рекомендують не займатися самолікуванням, а звернутися за допомогою до фізіотерапевта та ортопеда. Вони призначать певні вправи, засновані на характері та ступеню складності захворювання саме вашої дитини.

Лечение сколиоза

Дитячі програми для профілактики та лікування порушень хребта

  1. Лікування та профілактика сколіотичної постави;
  2. Лікування та профілактика сутулості;
  3. Лікування та профілактика сколіозу: грудного, поперекового, Sобразного, Cобразного

Як правило, лікувальна гімнастика та носіння корсета «роблять свою справу», та дитина позбавляється від сколіозу.

Але бувають випадки, коли хребет викривлений настільки, що тут може тільки допомогти оперативне втручання. Це як останній шанс виправлення деформації. Важливо пам’ятати, що в період росту дитини слід виключити серйозні навантаження на його хребет.

Так само має сенс виключити  навантаження емоційні, оскільки будь-який стрес здатний привести до порушень кровообігу, а значить, м’язи спини не будуть насичуватися в повному обсязі та втратять тонус.

Здорова дитина – рухливий, активний, захоплюється спортом, але все це в міру і з урахуванням рекомендацій фахівців. У нашому Центрі розроблені спеціальні програми для дітей від 6 років. Вкрай важливо подбати про здоров’я Вашої дитини зараз, щоб гарантувати йому здорове та щасливе майбутнє!

Запишитесь на прием

Задайте свои вопросы и получите грамотную консультацию, как справиться с Вашим недугом и вернуть движение без боли

Наші фахівці

Франко Эдуард

Врач общей практики и семейной медицины, мануальный терапевт, гирудотерапевт. Опыт работы 30 лет

Павловская Елена

Старший методист лечебной физкультуры с 20-летним опытом работы.

Пархомец Вячеслав

Массажист, мануальный терапевт. Опыт работы более 18 лет

Крупина Марина

Инструктор. Опыт работы более 20 лет.

Супрунец Дмитрий

Невролог, мануальный терапевт.

Почему нам доверяют здоровье

Наша цель — вернуть вам здоровье и радость движения

Индивидуальный подход

Мы подберем индивидуальную комплексную программу профилактики и лечения, учитывая степень заболевания и общее состояние здоровья

Большой опыт

Специалисты центра профильное образование и многолетний опыт борьбы с Вашим недугом без боли, без медикаментов, без операций

Экономим ваше время

Вам не надо посещать разные клиники. Все нужные врачи для лечения вашего заболевания есть в нашем центре! Мы подберем максимально удобный для Вас график процедур и консультаций.

Найдем и устраним первопричину

Наша цель — не просто снять болевые симптомы, а устранить первопричину Вашего заболевания, активизировать силы организма и обеспечить максимально стабильный результат!

Добавить комментарий

[ratemypost]