ул. Б.Хмельницкого 24, Одеса
Карта пн-сб 9:00-20:00

Лікування протрузії в центрі Євмінова

З болем в спині хоча б раз у житті стикався кожен чоловік. Зазвичай ми схильні надто легковажно ставитися до цього симптому та чекати «поки само пройде» або намагатися займатися самолікуванням. Але досвід показує, що дуже часто без втручання фахівців результати можуть бути жахливими.

А між тим, саме болю в спині можуть сигналізувати про таке захворювання, як дискова протрузія. Що ж таке протрузія? Уявіть собі міжхребцевий диск – він складається з ядра та капсули. На них може чинити негативний вплив остеохондроз і, як наслідок, м’язи спини слабшають, а тканини самого диска втрачають еластичність.

Потім відбувається випинання (пролапс) диска і, якщо його ядро ​​залишається в капсулі, можна сміливо говорити про протрузії дисків. Якщо ж диск вийшов за межі капсули – це вже грижа. Тобто, протрузія – це предгрижевий стан. Тому так важливо точно визначити, де відбувся зсув, адже навіть невелике (на 3 мм) зсування при протрузії може давати людині жахливий біль.

Перейти до прайс-листа
Лечение защемления нерва

Запис на прийом

Лечения протрузии

Симптоми протрузії

  • біль в спині, в руках та в плечах;
  • оніміння пальців;
  • головні болі;
  • запаморочення;
  • зміна артеріального тиску

Спочатку необхідно визначити, де саме з’явилося зміщення. Тому перше, що зроблять фахівці нашого Центру всебічну діагностику хребетного стовпа. Протрузії можуть з’явитися в будь-якому відділі хребта, вони динамічні, та можуть навіть зникати, припустимо в положенні лежачи. Але, не слід легковажно ставитися до зсувів, їх можна та потрібно лікувати. На щастя, при своєчасному зверненні ця недуга лікується досить швидко та ефективно. І ми будемо раді Вам допомогти назавжди забути про те, що таке біль у спині!

Лечения протрузии

Лікування протрузії в Одесі

Для лікування протрузії в Одесі в центрі Євмінова спеціально для Вас унікальні комплекси вправ, оздоровчі процедури та масажі.

Якщо Ви утримаєтесь від прийому препаратів для зняття больових відчуттів та будете виконувати виключно фізичні вправи, то Вам доведеться запастися терпінням, оскільки такий процес остаточного одужання може зайняти не один день.

Медикаментозне лікування протрузії в Одесі, з застосуванням електрофорезу, займе близько місяця. Виконуючи лікувальну програму в нашому центрі під наглядом висококласних фахівців, Ви зможете не тільки вилікувати протрузию міжхребцевих дисків, але і запобігти розвитку подальших патологічних процесів в хребті.

Запишитесь на прием

Задайте свои вопросы и получите грамотную консультацию, как справиться с Вашим недугом и вернуть движение без боли

Наші фахівці

Франко Эдуард

Врач общей практики и семейной медицины, мануальный терапевт, гирудотерапевт. Опыт работы 30 лет

Павловская Елена

Старший методист лечебной физкультуры с 20-летним опытом работы.

Пархомец Вячеслав

Массажист, мануальный терапевт. Опыт работы более 18 лет

Крупина Марина

Инструктор. Опыт работы более 20 лет.

Супрунец Дмитрий

Невролог, мануальный терапевт.

Почему нам доверяют здоровье

Наша цель — вернуть вам здоровье и радость движения

Индивидуальный подход

Мы подберем индивидуальную комплексную программу профилактики и лечения, учитывая степень заболевания и общее состояние здоровья

Большой опыт

Специалисты центра профильное образование и многолетний опыт борьбы с Вашим недугом без боли, без медикаментов, без операций

Экономим ваше время

Вам не надо посещать разные клиники. Все нужные врачи для лечения вашего заболевания есть в нашем центре! Мы подберем максимально удобный для Вас график процедур и консультаций.

Найдем и устраним первопричину

Наша цель — не просто снять болевые симптомы, а устранить первопричину Вашего заболевания, активизировать силы организма и обеспечить максимально стабильный результат!

Добавить комментарий

[ratemypost]