ул. Б.Хмельницкого 24, Одеса
Карта пн-сб 9:00-20:00

Лікування артриту

Артрит – це запалення суглобів, яке може бути як інфекційної природи, так і неінфекційної.

Найчастіше розвивається ревматоїдний артрит, при якому уражаються дрібні суглоби. З плином часу цей стан прогресує, призводячи до поступової інвалідизації хворих.

До лікувальних заходів входить призначення препаратів, що впливають на імунний механізм розвитку захворювання, анальгетиків, а також велике значення відводиться фізіотерапевтичним процедурам.

Їх використання дозволяє поліпшити трофіку (харчування) суглоба, ліквідувати запальний процес, що в кінцевому підсумку сприятиме тривалій ремісії зі збереженням функції суглоба.

Перейти к прайс-листу
Лечение артрита

Запис на прийом

Лечение артрита

Причини розвитку артриту

Причини розвитку ревматоїдного артриту до кінця не з’ясовані. Механізм розвитку цього захворювання – аутоімунний, тобто коли утворюються антитіла до власних клітин організму. В даному випадку – це синовіальні клітини суглобів. Може розвиватися у схильних осіб, тобто з обтяженою спадковістю (мами, бабусі і т.д.).

Також висловлюється припущення, що розвиток хвороби запускають інфекційні агенти, такі як цитомегаловіруси, вірус простого герпесу та інші віруси. При наявності вищеперелічених факторів в разі дії пускового механізму розвивається захворювання.

До пускових факторів буде відноситися переохолодження, інсоляція (тривале та часте перебування на сонці), вагітність, гормональні перебудови в клімактеричному періоді, причому ревматоїдний артрит в три рази частіше розвивається у жінок.

Лечение артрита

Симптоми артриту

968 / 5000

Симптоми

Симптоми даного захворювання досить специфічні. Характеризуючи будь яке ревматологічне захворювання, завжди треба сказати про величину. Найбільш часто вражаються суглоби, симетричної або асиметричної поразки, важливий характер болю та перебігу захворювання. Так ось, при ревматоїдному артриті уражаються переважно дрібні суглоби – найчастіше це суглоби кисті, зап’ястя. Поразка цих суглобів симетрична, тобто болять однакові суглоби на лівій і правій руці. Болі посилюються при рухах, які пов’язані з розвитком запального процесу в суглобі. Триває розвиток ранкової скутості в уражених суглобах. З плином часу процес прогресує та запальна реакція переходить в дегенеративно-дистрофічні ураження суглоба, коли розвивається стійка контрактура суглоба та повна його знерухомленість. Саме так людина перетворюється на інваліда. Щоб цього не сталося, необхідно вчасно почати лікування, яке повинно бути комплексним.

Запишитесь на прием

Задайте свои вопросы и получите грамотную консультацию, как справиться с Вашим недугом и вернуть движение без боли

Наши специалисты

Франко Эдуард

Врач общей практики и семейной медицины, мануальный терапевт, гирудотерапевт. Опыт работы 30 лет

Павловская Елена

Старший методист лечебной физкультуры с 20-летним опытом работы.

Пархомец Вячеслав

Массажист, мануальный терапевт. Опыт работы более 18 лет

Крупина Марина

Инструктор. Опыт работы более 20 лет.

Почему нам доверяют здоровье

Наша цель — вернуть вам здоровье и радость движения

Индивидуальный подход

Мы подберем индивидуальную комплексную программу профилактики и лечения, учитывая степень заболевания и общее состояние здоровья

Большой опыт

Специалисты центра профильное образование и многолетний опыт борьбы с Вашим недугом без боли, без медикаментов, без операций

Экономим ваше время

Вам не надо посещать разные клиники. Все нужные врачи для лечения вашего заболевания есть в нашем центре! Мы подберем максимально удобный для Вас график процедур и консультаций.

Найдем и устраним первопричину

Наша цель — не просто снять болевые симптомы, а устранить первопричину Вашего заболевания, активизировать силы организма и обеспечить максимально стабильный результат!

Залишити відповідь

[ratemypost]