ул. Б.Хмельницкого 24, Одеса
Карта пн-сб 9:00-20:00

Лікування защемлення нерва

Защемлення нерва – здавлювання нервових корінців, які відходять від спинного мозку, сусідніми хребцями, тканинами або іншими утвореннями, наприклад, м’язами, хрящами, сухожиллями, міжхребцевої грижею, протрузією, пухлиною та ін.

Існує безліч різновидів форм защемлення, але найчастіше зустрічається защемлення нерва в шийному, поперековому та грудному відділі, а також запалення сідничного нерва. Але у всіх випадках защемлення нерва супроводжується больовими відчуттями (колючими, пекучими, що стріляють або тягнуть), що супроводжуються поколюванням, онімінням та слабкістю.

 

 

 

 

Перейти до прайс-листа
Лечение защемления нерва

Запис на прийом

Лечение защемления нерва

Причини защемлення

Основною причиною защемлення нерва є остеохондроз хребта (найчастіше зустрічається в шийному та поперековому відділі).

В цьому випадку защемлення нерва виникає через зниження висоти зазору між хребцями, та як наслідок, затисненням нервових відгалужень між ними.

Також можуть стати причиною защемлення нерва ускладнені форми остеохондрозу, такі як впадіння диска (міжхребцева грижа) та випинання диска (протрузія). В цьому випадку нерв затискається міжхребцевими дисками.

Защемлення нерва також може бути викликано спазмом в наслідок надмірного навантаження, переохолодження або нервового стресу, в цьому випадку нервові закінчення затискаються м’язовими волокнами.

Лечение защемления нерва

Симптоми защемлення нерва

Основними симптомами защемлення нерва є обмеженість руху та локалізована, пекуча, гостра, нестерпний або постійно-ниючий біль в місці здавлювання нерва та по шляху його проходження. Однак защемлення може проявлятися в зміні роботи внутрішніх органів, оніміння та м’язовою слабкістю.

Розглянемо детальніше як виявляється защемлення нерва в різних відділах.

 • Защемлення нерва в шиї

Шийне защемлення нерва дуже яскраво виражається болем у шиї, яка може віддавати в потилицю, плече, передпліччя або під лопатку. Найчастіше біль посилюється при повороті голови та шиї або тривалому одноманітному положенні. Защемлення в шийному відділі супроводжується погіршенням кровопостачання головного мозку, що в свою чергу призводить до головного болю, запаморочень, погіршення пам’яті, стрибків тиску, появи шуму у вухах, а також до порушень слуху та зору.

 • Защемлення в грудному відділі хребта

Защемлення грудного нерва супроводжується різким пекучим болем локалізованої в одному місці біля місць приєднання ребер до хребта. Біль, що віддає в груди, під лопатку,  в плече, що нагадує біль в серці, може характеризувати защемлення нерва з лівого боку.

А болі в області підшлункової залози та печінки можуть бути ознаками защемлення з правого боку. Грудне защемлення нерва обмежує рухові функції грудини, тому біль гостріше відчуватиметься при глибокому вдиху / видиху, кашлі або чханні.

 • Защемлення нерва в поперековому відділі хребта

Защемлення нерва в області попереку, що супроводжуються раптової, що стріляє та різким болем називають люмбалгією, або прострілом. При подібних защемлення часто виникають спазми, бувають настільки сильні, що людина застигає в позі, в якій його застав напад (це може тривати від декількох хвилин, до пару днів).

 • Защемлення сідничного нерва

Защемлення сідничного нерва в попереку, званому ішіас, супроводжується відчуттям печіння та дискомфорту в попереково-крижової області, гострої, іноді стріляють болем в сідниці, а також онімінням і болем опускаються вниз по задній поверхні ноги.

Лечение защемления нерва

Лікування защемлення нерва в Одесі

Лікування защемлення в Центр Євмінова направлено на:

 • вивільнення нерва та відновлення нервових імпульсів
 • усунення м’язових спазмів та запальних процесів
 • збільшення зазору між хребтами та амортизаційних властивостей міжхребцевих дисків
 • стимулювання кровопостачання та живлення міжхребцевих дисків

Лікування в більшості випадків досить швидко приносить свої результати: полегшення наступають вже після кілька сеансів. Але ми рекомендуємо не тільки знімати больові синдроми, а усувати першопричини (протрузий, грижі міжхребцевих дисків) та відновлювати роботу пошкодженого нерва.

У своєму лікуванні ми використовуємо комплексний підхід, в основі якого заняття на профілакторі Євмінова в поєднанні з масажем, фізіотерапією, остеопатією (у разі зсуву дисків) та мануальною терапією.

Лечение защемления нерва

Профілактика

Для запобігання рецидивам та виникнення нових захворювань рекомендуємо зміцнити м’язовий корсет.

Для цього добре підходять заняття ЛФК, йога та плавання.

Не забувайте дотримуватися простих правил, які дозволять зберегти здоров’я Вашого хребта:

 • відмова від підняття важких предметів
 • надмірні фізичні навантаження
 • не допускайте різких ривків при русі

Ви хочете позбутися від Вашого недуга? Ми Вам допоможемо!

Чекаємо Вас за адресою вул. Б. Хмельницького, 24, будівля медичного центру “ОПТІКОР”

Телефони для запису на прийом 048 700-83-03; 067 558-08-12

Дбайте про своє тіло та будьте здорові!

Запишитесь на прием

Задайте свои вопросы и получите грамотную консультацию, как справиться с Вашим недугом и вернуть движение без боли

Наші фахівці

Франко Эдуард

Врач общей практики и семейной медицины, мануальный терапевт, гирудотерапевт. Опыт работы 30 лет

Павловская Елена

Старший методист лечебной физкультуры с 20-летним опытом работы.

Пархомец Вячеслав

Массажист, мануальный терапевт. Опыт работы более 18 лет

Крупина Марина

Инструктор. Опыт работы более 20 лет.

Супрунец Дмитрий

Невролог, мануальный терапевт.

Почему нам доверяют здоровье

Наша цель — вернуть вам здоровье и радость движения

Индивидуальный подход

Мы подберем индивидуальную комплексную программу профилактики и лечения, учитывая степень заболевания и общее состояние здоровья

Большой опыт

Специалисты центра профильное образование и многолетний опыт борьбы с Вашим недугом без боли, без медикаментов, без операций

Экономим ваше время

Вам не надо посещать разные клиники. Все нужные врачи для лечения вашего заболевания есть в нашем центре! Мы подберем максимально удобный для Вас график процедур и консультаций.

Найдем и устраним первопричину

Наша цель — не просто снять болевые симптомы, а устранить первопричину Вашего заболевания, активизировать силы организма и обеспечить максимально стабильный результат!

Добавить комментарий

[ratemypost]